2-стаен Бургас, Възраждане
- 86 000 € 2 389 €/м2
-
168 201 лв.
4 672 лв./м2 - 36 м2 2-стаен
- Код: 394391 2 гледания
Двустаен инвестиционен имот до хотел България / Възраждане
КОД: 394391
Имоти Премиер представя на вашето внимание самостоятелна сграда със статут на офис, обособена като двустаен апартамент, на ул. „Цар Асен I“ – в супер централната част на Бургас, на крачки от хотел „България“, главните търговски улици и Морската градина.
📍 Локация с изключителен инвестиционен потенциал – идеален имот за краткосрочно отдаване под наем или Airbnb.
🏡 Имотът е с площ 36 кв.м по документи (без включени общи части, като реалната жилищна площ се усеща като по-голяма), жилището включва две отделни стаи! Разполага с:
✔️ две непреходни стаи
✔️ дневна с кухненски кът
✔️ баня с тоалетна
✔️ входно антре
✔️ собствена веранда към тих вътрешен двор
☀️ Изцяло южно изложение, тишина и спокойствие в самия център на града.
Имотът се нуждае от осъвременяване или освежаване, което го прави отлична възможност за инвестиция и реализиране на собствен стил.
За повече информация и оглед звъннете на посочения телефон и цитирайте код: 394391
Направи запитване
Заяви LIVE оглед
Попълни формата за LIVE оглед, а ние ще се свържем с теб!