Вила La Manga
- 780 000 € 1 677 €/
-
1 525 547 лв.
3 281 лв./ - 465 Вила
- Код: NC-21514 42 гледания
Вила в La Manga, Murcia (3 спални, 2 бани)
КОД: NC-21514
С частен пай
Между две морета, Мар Менор и Средиземно море, е тази красива луксозна вила на полуостров Ла Манга (Мурсия), с една от най-привилегированите гледки в района, (и е на няколко метра от плажа) Този имот има частен кей (за лодка до 12 м), който позволява достъп до морето чрез система от широки канали.
Намира се в района на Veneziola, с непосредствени връзки с естествените островчета, голф игрището и пристанището. Това е ново строителство с високи качества и завършва типично за луксозен дом.
С изградена площ от 465.32м
2 върху парцел от 1361м
2, на приземния етаж има 3 много просторни двойни спални и 2 бани, голяма дневна с камина, отделна трапезария, просторна независима твърда кухня и голям килер. да се съхранява храна, пране и др. Големи предни и задни веранда. Насладете се на 2 много просторни тераси и 72m
2 солариум с гледна точка върху сградата с привилегировани панорамни гледки към Мар Менор. Градината е завършена за лесна поддръжка и разполага с частен басейн. Двойно глазирано външно дърводелство и двойно затваряне. Вградени гардероби във всички спални. Мазе / гараж от 239m
2, идеален за монтаж на фитнес зали, складове, игрална зала и др.
Зад сградата има частен кей, който позволява достъп до морето чрез система от канали. Плажовете са на няколко метра от къщата.
Карта с приблизителна локация
Направи запитване
Заяви LIVE оглед
Попълни формата за LIVE оглед, а ние ще се свържем с теб!



