Вила La Romana
- 390 000 € 2 549 €/
- 153 Вила
- Код: CB-96246 42 гледания
Вила в Ла Романа, Аликанте (3 спални, 2 бани)
КОД: CB-96246
Разположена в спокойния град Ла Романа, тази самостоятелна вила предлага идеална обстановка за търсещите дом в спокойна и добре свързана среда. Имотът е само на 30 км от летището, което улеснява честите пътувания или посещенията на семейство и приятели. Тази вила е перфектен избор за желаещите да се насладят на уединение и комфорт в естествена обстановка, без да се лишават от близостта до услугите и транспортните връзки.
ВЪНШНИ ПРОСТРАНСТВА
Вилата разполага с частна градина, идеална за наслада от природата и дейности на открито. Освен това има тераса, предлагаща допълнително пространство за отдих или споделяне на моменти с приятели и семейство. Имотът включва частен басейн, перфектен за разхлаждане през топлите летни дни и наслада от курортна атмосфера в комфорта на дома си.
ВЪТРЕШНИ ПРОСТРАНСТВА
Отвътре вилата е проектирана да предложи максимален комфорт и функционалност. Разполага с три спални, което я прави идеална за семейства или за нуждаещите се от допълнително пространство за гости или офис. Двете бани са оборудвани да задоволят ежедневните нужди с лекота. Домът включва климатик, гарантиращ приятна атмосфера през цялата година. Електрическите щори и включените електроуреди добавят модерен щрих и удобство. Вградените гардероби осигуряват ефективно съхранение, поддържайки пространствата подредени и без излишни вещи.
Карта с приблизителна локация
Направи запитване
Заяви LIVE оглед
Попълни формата за LIVE оглед, а ние ще се свържем с теб!





