3-стаен Кършияка, Пловдив
- 163 470 € 1 500 €/м2
-
319 720 лв.
2 933 лв./м2 - 109 м2 3-стаен
- Код: 395696 4 гледания
Тристаен апартамент в Кършияка
КОД: 395696
Имоти Премиер предлага за продажба тристаен апартамент в нова модерна жилищна сграда в гр. Пловдив.
Имотът е разположен в близост до Езикова гимназия Иван Вазов и Средно училище Васил Левски (Руска гимназия), зад новите студентски общежития на Пловдивски университет Паисий Хилендарски на бул. България .
Апартаментът е с обща площ 108,96 кв.м и е функционално разпределен както следва:
Дневна с кухненски бокс и трапезария 29,58 кв.м
Спалня 13,36 кв.м
Спалня 12,70 кв.м
Баня с тоалетна 3,79 кв.м
Отделна тоалетна 2,31 кв.м
Коридор 8,14 кв.м
Тераса 5,67 кв.м
Жилището е проектирано с просторни и светли помещения, осигуряващи комфортна и функционална среда за цялото семейство. Сградата се отличава със съвременна архитектура, висококачествено строителство и отлично поддържани общи части.
Има възможност за закупуване на паркомясто към имота.
Подходящ избор както за собствен дом, така и за инвестиция с отличен потенциал за отдаване под наем, благодарение на близостта до училища, университет и основни транспортни артерии.
Ние от екипа на Имоти Премиер ще ви помогнем в търсенето на мечтаното от вас жилище, като се ангажираме да получите професионални съвети и изрядни документи след пълна проверка на имота. При желание на клиента съдействаме за отпускане на банков кредит при най-изгодни условия. Разчитайте на нашата подкрепа до самото финализиране на сделката.
№ 395696
За повече информация и оглед позвънете на посочените телефони.
Направи запитване
Заяви LIVE оглед
Попълни формата за LIVE оглед, а ние ще се свържем с теб!





