3-стаен Въстанически, Пловдив
- 140 000 € 1 489 €/м2
-
273 816 лв.
2 913 лв./м2 - 94 м2 3-стаен
- Код: 392971 8 гледания
Тристаен Апартамент в кв. Въстанически
КОД: 392971
Имоти Премиер предлага просторен и функционален тристаен апартамент в кв. Въстанически, в непосредствена близост до Събота пазара. Имотът е с площ от 94 кв.м. и предлага отлично разпределение, подходящо както за семейно жилище, така и за инвестиция.
Апартаментът разполага с:
• две самостоятелни спални
• светъл хол
• трапезария
• баня с тоалетна
• тераса
Жилището е разположено на комуникативна локация с бърз достъп до централната част на града, магазини, училища, спирки на градски транспорт и всички необходими удобства за комфортен начин на живот.
Имот с отличен потенциал в един от предпочитаните райони на града. За повече информация и огледи – свържете се с нас.
Номер на обявата: 392971
Направи запитване
Заяви LIVE оглед
Попълни формата за LIVE оглед, а ние ще се свържем с теб!