3-стаен София, Студентски Град
- 237 000 € 2 097 €/м2
-
463 532 лв.
4 102 лв./м2 - 113 м2 3-стаен
- Код: 394549 4 гледания
Тристаен апартамент, Малинова Долина
КОД: 394549
Имоти Премиер предлага тристаен апартамент с изложение Запад. Имотът се издава по БДС, с блиндирана входна врата, 5-камерна PVC дограма, централно отопление (ТЕЦ), алуминиеви радиатори и топломер с дистанционно отчитане, асансьор на водещ световен производител.
Комплекс от затворен тип с контролиран достъп и озеленен вътрешен двор с алеи, пейки и градинско осветление.
Паркирането е решено в подземен паркинг на две нива, като на нивото на терена няма да има паркоместа.
На новоизградена улица професор Живко Сталев. Район с уредена инфраструктура, добри транспортни връзки и бърз достъп до бул. Г.М. Димитров, Симеоновско шосе, Климент Охридски и Околовръстния път. В близост има пазар, хипермаркети Фантастико и Кауфланд, детски градини и други сгради за обществено обслужване.
Сградата е на Акт 15 и очаква Акт 16 Август-Септември.
Код на офертата:394549
Направи запитване
Заяви LIVE оглед
Попълни формата за LIVE оглед, а ние ще се свържем с теб!