3-стаен Бриз, Варна
- 222 000 € 2 612 €/м2
-
434 194 лв.
5 108 лв./м2 - 85 м2 3-стаен
- Код: 393459 4 гледания
Тристаен обзаведен апартамент в Бриз
КОД: 393459
Имоти Премиер представя на Вашето внимание тристаен обзаведен апартамент до Морската градина в Бриз.
Просторен и уютен тристаен апартамент, разположен на бул. Княз Борис I.
Локация: Само на 300 метра от морския бряг и на 5 минути пеша от Морската градина и Parkmart.
Сграда: Санирана, с поддържани общи части, контрол на достъпа, видеонаблюдение и озеленен двор.
Разпределение: Първи жилищен етаж (над партер).
Състои се от: голям и просторен коридор, слънчева дневна с кухненски бокс (изложение: Югоизток), две тихи спални (изложение: Запад), баня с тоалет в едно, две тераси, прилежащо избено помещение.
Продава се напълно обзаведен и готов за нанасяне.
Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем, благодарение на стратегическата си локация и състояние.
Директен достъп до булеварда чрез локално платно с възможност за свободно паркиране.
Опция за закупуване на гараж.
За повече информация и оглед: 393459.
Можете да намерите още страхотни апартаменти в категорията >> Апартаменти Варна.
Направи запитване
Заяви LIVE оглед
Попълни формата за LIVE оглед, а ние ще се свържем с теб!