3-стаен Варна, Чайка
- 195 000 € 3 000 €/м2
-
381 387 лв.
5 867 лв./м2 - 65 м2 3-стаен
- Код: 377745 21 гледания
Чайка! ТРИ отделни стаи
КОД: 377745
-ЧАЙКА!
-ТРИ ОТДЕЛНИ СТАИ!
-НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН И ГОТОВ ЗА ЖИВЕЕНЕ!
-СМЕНЕНА ДОГРАМА!
-ПОДХОДЯЩ ЗА ИНВЕСТИЦИЯ!
-КЛИМАТИК ВЪВ ВСЯКА СТАЯ!
-ИЗБЕНО ПОМЕЩЕНИЕ!
Имоти Премиер има удоволствието да Ви представи за продажба страхотен апартамент разположен в един от най-предпочитаните райони на гр. Варна – кв. Чайка!
Имотът се състои от три самостоятелни стаи, включващи две уютни спални и просторна, слънчева дневна с южно изложение, която осигурява естествена светлина през целия ден.
Апартаментът е напълно ремонтиран и готов за нанасяне, без необходимост от допълнителни инвестиции. Във всяка стая е монтиран климатик, осигуряващ комфорт през всички сезони. Жилището се отличава с функционално разпределение, спокойна среда и удобна локация, близо до магазини, училища, спирки на градски транспорт и зелени площи.
Имот, който съчетава комфорт, светлина и отлична локация – идеален както за лично ползване, така и за инвестиция.
Ние ще Ви помогнем в търсенето на мечтаното от Вас жилище, като се ангажираме да получите професионални съвети, както и изрядни документи след пълна проверка на имота. При желание на клиента съдействаме за отпускане на банков кредит при най-изгодни условия. Разчитайте на нашата подкрепа до самото финализиране на сделката!
код на обявата: 377745
Можете да намерите още страхотни апартаменти в категорията >> Апартаменти Варна.
Направи запитване
Заяви LIVE оглед
Попълни формата за LIVE оглед, а ние ще се свържем с теб!
















