3-стаен Варна, Трошево
- 169 900 € 2 614 €/м2
-
332 296 лв.
5 112 лв./м2 - 65 м2 3-стаен
- Код: 394181 2 гледания
НОВ ТРИСТАЕН ТРОШЕВО
КОД: 394181
ТОП ОФЕРТА
СТРАХОТНА ЛОКАЦИЯ
ТОПЛО ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ
СЛЕД ОСНОВЕН РЕМОНТ
ИМОТИ ПРЕМИЕР има удоволствието да Ви представи тристаен апартамент на страхотна локация в жк Трошево.
Жилището е с чудесно разпределение и се състои от:
• Просторно входно антре и коридор
• Светла всекидневна с кухненска част
• Две хубави спални
• Слънчева тераса
• Санитарен възел
Имотът е след основен ремонт, изпълнен с внимание към детайла: подменени входна и интериорни врати, изцяло обновени електро- и ВиК инсталации, нова дограма, модерни настилки, реновирано и оборудвано санитарно помещение, както и положена външна топлоизолация.
Локацията е изключително удобна – в близост ще откриете училища, детски градини, търговски обекти, зелени площи и спирки на градския транспорт. Районът предлага лесно и свободно паркиране.
Имот, подходящ както за живеене, така и за инвестиция!
Код на обявата: 394181
Можете да намерите още страхотни апартаменти в категорията >> Апартаменти Варна.
Направи запитване
Заяви LIVE оглед
Попълни формата за LIVE оглед, а ние ще се свържем с теб!