2-стаен Варна, Идеален център
- € 280 000 4 828 €/м2
- 58 м2 2-стаен
- Код: 371223 24 гледания
Двустаен апартамент до х-л Черно Море
КОД: 371223
От Имоти Премиер ви предлагаме в сърцето на гр. Варна Двустаен Апартамент за продажба до Фестивален Конгресен Център на Входа на Морската Градина на гр.Варна.
Имота се намира в тухлена сграда с контрол на достъпа, асансьор и отлично поддържани общи части!
Жилището се предлага напълно обзаведено и готово за нанасяне, както за лично ползване така и за отдаване с цел Инвестиция.
Състои се от всекидневна с кухненски бокс, уютна спалня, баня с тоалет и две тераси.
Имота е с обща площ от 58 кв.м, и 52 кв.м чиста, което го прави удобен и функционален, ет 4 от общо 6
Изцяло Южно изложение, което осигурява естествена светлина през целия ден.
Към имота има възможност да се закупи паркомясто на цена отделна от имота 30000 евро, което го прави още по атрактивен имот, при такава ТОП ЛОКАЦИЯ.
Имота е в близост до х-л Одесос, Хранителни магазини, Училища, Севастопол, спирки с градски транспорт до всички точки на града, Банки, Заведения, Морската градина, Център, Икономически Университет, Детски Кът, и много др.
За повече информация по имота и огледи,моля цитирайте този код: 371223
Можете да намерите още страхотни апартаменти в категорията >> Апартаменти Варна.
Направи запитване
Заяви LIVE оглед
Попълни формата за LIVE оглед, а ние ще се свържем с теб!