2-стаен Пловдив
- 125 000 € 1 812 €/м2
-
244 479 лв.
3 543 лв./м2 - 69 м2 2-стаен
- Код: 394060 2 гледания
Двустаен апартамент
КОД: 394060
Имоти Премиер предлагаме на Вашето внимание прекрасен нов двустаен апартамент, обзаведен до ключ в квартал Остромила гр. Пловдив.
Жилището е със следното разположение
просторна дневна – 30 кв.м. с обособен кухненски кът, спалня – 13 кв.м., баня с тоалетна и тераса.
Ние от екипа на Имоти Премиер ще Ви помогнем в търсенето на мечтаното от Вас жилище, като се ангажираме да получите професионални съвети, както и изрядни документи след пълна проверка на имота. При желание на клиента съдействаме за отпускане на банкови кредити при най-изгодни условия. Разчитайте на нашата подкрепа до самото финализиране на сделката! За повече информация и огледи позвънете на посочения телефон.
Оферта: № 394060
Направи запитване
Заяви LIVE оглед
Попълни формата за LIVE оглед, а ние ще се свържем с теб!