2-стаен Пловдив
- 146 999 € 1 960 €/м2
-
287 505 лв.
3 833 лв./м2 - 75 м2 2-стаен
- Код: 394438 4 гледания
Двустаен апартамент с Акт 16 в кв. Кючук Париж, гр. Пловдив
КОД: 394438
Имоти Премиер предлага просторен и напълно обзаведен двустаен апартамент с Акт 16 в кв. Кючук Париж, гр. Пловдив
Жилището е разположено на втори жилищен етаж от общо пет и е с площ от 75 кв.м.
Апартаментът разполага с просторен южен хол с площ от 33 кв.м, спалня, тераса, баня с тоалетна и входно антре.
Към имота има отделно складово помещение, разположено на същия етаж.
Има възможност за закупуване на паркомясто.
Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция.
Ние от екипа на Имоти Премиер ще ви помогнем в търсенето на мечтаното от вас жилище като се ангажираме да получите професионални съвети, както и изрядни документи след пълна проверка на имота. При желание на клиента съдействаме за отпускане на банков кредит при най-изгодни условия. Разчитайте на нашата подкрепа до самото финализиране на сделката.
За повече информация и оглед позвънете на посочените телефони.
Оферта № 394438
Направи запитване
Заяви LIVE оглед
Попълни формата за LIVE оглед, а ние ще се свържем с теб!