3-стаен Варна, Виница
-
332 296 лв.
3 819 лв./м2 - 169 900 € 1 953 €/м2
- 87 м2 3-стаен
- Код: 365267 1159 гледания
Тристаен завършен до ключ
КОД: 365267
-ЗАВЪРШЕН ДО КЛЮЧ!
-СТАТУТ НА АПАРТАМЕНТ!
-СВЕТЪЛ И ТОПЪЛ
-ТИХ И СПОКОЕН РАЙОН!
-ПЕРФЕКТЕН ИМОТ ЗА КРЕДИТИРАНЕ!
-ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПАРКОМЯСТО!
Имоти Премиер има удоволствието да Ви представи за продажба страхотен ТРИСТАЕН апартамент в тих и спокоен район, а именно кв. Виница.
Жилището е ситуирано на 3-ти от 4 етажна новопостроена жилищна сграда с асансьор.
Апартаментът разполага с голяма слънчева дневна , ДВЕ уютни спални, комбиниран санитарен възел, тераса и избено помещение. Имотът се отличава с изобилие от естествена светлина и простор, създавайки усещане за комфорт и уют.
Тих и спокоен район, предпочитан за живеене заради чистия въздух, зеленината и близостта до курортите „Св. св. Константин и Елена“ и Златни пясъци. Виница разполага с добра инфраструктура, училища, детски градини, магазини и здравни услуги, което го прави подходящ за семейства. Кварталът съчетава градски удобства с природна среда, като предлага и много възможности за разходки и отдих.
КОД НА ОБЯВАТА: 365267
Можете да намерите още страхотни апартаменти в категорията >> Апартаменти Варна.
Направи запитване
Заяви LIVE оглед
Попълни формата за LIVE оглед, а ние ще се свържем с теб!