2-стаен Варна, Колхозен пазар
- 68 000 € 2 429 €/м2
-
132 996 лв.
4 750 лв./м2 - 28 м2 2-стаен
- Код: 392496 10 гледания
392496
КОД: 392496
Тип имот:
2-стаен
Площ:
28 м2
Цена в евро:
68 000 €
Цена в лева:
132 996 лв.
Код на имота:
392496
Район:
Колхозен пазар
Строителсво:
Тухла
Година на строителство:
2008 г.
Етаж:
1 от 5
Имоти Премиер предлага за продажба компактен 2-стаен апартамент в района на Колхозен пазар, гр. Варна.
Жилището е с площ от 28 кв.м. и е разположено в сграда ново строителство от 2008 г. Имотът е с функционално разпределение и е подходящ както за живеене, така и за инвестиция.
Състои се от:
• Входно антре
• Дневна с кухненска част
• Спалня
• Баня с тоалетна
Апартаментът е със статут на гараж и се намира в комуникативен район с бърз достъп до центъра на Варна, в близост до магазини, спирки и ежедневни удобства.
Идеален имот за отдаване под наем, както дългосрочно, така и за нощувки чрез Airbnb, благодарение на отличната локация и ниските разходи за поддръжка.
📲 Код на имота: 392496
Можете да намерите още страхотни апартаменти в категорията >> Апартаменти Варна.
Варна, Колхозен пазар
2-стаен
68 000 € 2 429 €/м2
132 996 лв. 4 750 лв./м2
28 м2
11 гледания
Направи запитване
Заяви LIVE оглед
Попълни формата за LIVE оглед, а ние ще се свържем с теб!
Подобни имоти
Топ обяви на брокера
Подреди по: